Turniej Strzelecki GoodShot CUP 2021 – Strzelnica Warszawianka

Termin wydarzenia: 31/01/2021

Data/Godzina
31/01/2021
08:00 - 12:00

Miejsce
Strzelnica Warszawianka
Dominika Merliniego 4, Warszawa

Zapraszamy na tegoroczny Turniej Strzelecki „GoodShot Cup 2021”.

W tym roku do wygrania: karabinek szturmowy Diamondback w kal. 5,56 mm.

W dniu 31 stycznia rozpoczynamy tegoroczny Turniej Strzelecki “GoodShot Cup 2021”. W tym roku zawody otwarte wpisane do kalendarza PZSS. W każdej turze odbywać się będą trzy konkurencje dokładna, szybka i dynamiczna, wszystkie ograniczone czasem. We wszystkich trzech konkurencjach używamy pistoletu centralnego zapłonu wyposażonego w mechaniczne przyrządy celownicze.

W roku 2020 strzelcy walczyli o pistolet HK SFP9 ostatecznie wygrał go członek klubu Cover oraz uczestnik Sekcji Strzelań Bojowych GoodShot p. Michał pokonując JEDNYM PUNKTEM również klubowicza i strzelca “GoodShot” p. Tomasza. Wszystkim wygranym GRATULUJEMY !!!

W tym roku Strzelcy walczyć będą w klasyfikacji generalnej o karabinek Diamondback w kal. 5,56 mm. Organizator zastrzega sobie prawo do ufundowania dodatkowych nagród w trakcie trwania Turnieju. W każdej z dwunastu tur zwycięzcy otrzymają nietuzinkowe medale, dyplomy…

Serdecznie Zapraszamy !!!

Z UWAGI NA PRZEDŁUŻENIE OBOSTRZEŃ I TURA ZAWODÓW STRZELECKICH NIE MOŻE SIĘ ODBYĆ. MAMY NADZIEJĘ, ŻE TERMIN TURY II REALIZOWANY BĘDZIE JUŻ ZGODNIE Z PLANEM. JEDNAK POMIMO WSZYSTKO ZAPRASZAMY 31 STYCZNIA W GODZINACH 8:00 – 12:00 NA „TRENING” PRZYGOTOWUJĄCY DO ZAWODÓW „GOODSHOT CUP 2021”

„Trening” trwa od godz. 8:00 do 12:00

Koszt startu w poszczególnych konkurencjach:

– dokładnej to 35 zł dla osób z własną bronią i amunicją, 50 zł. dla osób korzystających z broni i amunicji klubowej,

– szybkiej to 35 zł dla osób z własną bronią i amunicją, 50 zł. dla osób korzystających z broni i amunicji klubowej,

– dynamicznej to 40 zł. dla osób z własną bronią i amunicją, 65 zł. dla osób korzystających z broni i amunicji klubowej.

Wyniki publikowane będą na stronie w zakładce “GoodShot Cup 2021”.

Wyciąg z regulaminu:

[…] Turniej jest podzielony na dwanaście rund realizowanych raz w miesiącu począwszy od stycznia 2021 r. Ostatnia runda odbędzie się w grudniu 2021 r. W rundzie przewidziane są trzy konkurencje; dokładna, szybka, dynamiczna. Uczestnik może brać udział tylko raz w każdej konkurencji w danej rundzie . Aby zakwalifikować się do klasyfikacji generalnej startujący musi zaliczyć minimum dziewięć startów w konkurencjach dokładnej, szybkiej, dynamicznej. Ze wszystkich startów do klasyfikacji generalnej policzone będą wyniki z sześciu najlepszych startów w każdej konkurencji. Zawodnicy występują indywidualnie. […] Klasyfikacja OPEN powoduje, że każdy może spróbować swoich sił i stanąć na podium !!!

tu kliknij REGULAMIN